Pobyt pro jednotlivce

UKÁZKOVÝ PROGRAM

Sedm dní nabitých workshopy a osobním koučinkem na exotickém Tenerife

Den 1.

V dopoledním bloku 

Po dobré snídani se všichni potkáme na smluveném místě a přesuneme se na pláž nebo do parku na náš první venkovní workshop. Začneme hezky zlehka. Mám pro vás připravených pár zajímavých her a cvičení, abychom se všichni dobře poznali a společně jsme se přepli z všedních dní do zážitkového koučování. Seznámím vás s podrobným programem a s pořadníkem vašeho osobního koučování. Doporučím vám, co všechno můžete v Puertu a okolí podniknout, pokud to už nemáte dopředu rozmyšlené. 

Po zábavné úvodní části dne se společně pustíme do našeho prvního workshopu. Budeme se věnovat tématu: Syndrom vyhoření a jeho příčiny, a to s konkrétním zaměřením na oblast, která vyjde z dotazníků jako nejvíce palčivá pro většinu skupiny. Dostanete možnost společně a otevřeně sdílet reálné situace, které vás stresují a dovádí k šílenství. Naučíme se, jak identifikovat příčiny stresu, rozpoznat potíže, které nám způsobují, a jak se jim aktivně začít bránit. 

V odpoledním bloku 

Některé členy týmu už bude čekat první osobní koučování u dobré kávy či koktejlu s výhledem na Atlantický oceán. Ostatní mají možnost relaxovat a užívat si zasloužený čas odpočinku a rozmýšlení. Večer se společně vydáme na náš uvítací drink a budeme se moci neformálně poznat při poslechu živé hudby (té je v Puertu požehnaně).

Den 2.

V dopoledním bloku 

Bude-li nám přát počasí, vydáme se na workshop do přírody a spojíme ho s výletem do Národního parku Teide nebo Národní parku Anaga. Protáhneme si svaly a vyčistíme hlavu. Na pěkném místě si uděláme společný piknik a pak se pustíme do dalšího workshopu. Tentokrát na téma: Vliv emocí na naši psychickou pohodu a jak pracovat se sebereflexí (pustíme se do zpracování osobní SWOT analýzy). Navedu vás k tomu, jak začít jinak vnímat náročné situace a pochopit, že díky změně pohledu na věc můžete proměňovat svůj život a cítit se lépe. Otevřeme téma techniky VŠÍMAVOSTI z oblasti pozitivní psychologie a neurovědy, která díky změně přístupu dokáže velké divy. Po workshopu se vydáme na cestu zpátky do města.

V odpoledním bloku

Vás čeká relaxační program a zážitkové aktivity podle vašeho výběru.

Pobyt na Tenerife

Den 3.

V dopoledním bloku 

Při dnešním workshopu v přírodě (na pláži anebo v krásných prostorech botanické zahrady) prohloubíme přístup VŠÍMAVOSTI. Zaměříme se na zklidňování mysli, zvládání stresových situací a posílení sebevědomí. 

V odpoledním bloku

Pro ještě nekoučované účastníky nastal jejich čas. Ostatní si můžou užívat krásy města a pohodu u vody nebo se vydat na zážitkové aktivity, které se jim zalíbily. V podvečerních hodinách budete moct zakončit workshop na zklidňování mysli lekcí jógy při západu slunce. PS: Pro sportovní odvážlivce, kteří si troufají na zdolání nočního a denního výšlapu sopky/hory Teide, je dnešní večer s ohledem na náš program ten správný čas. Na druhý den už si ale nic neplánujete. Sestup zabere skoro celé dopoledne a odpoledne budete spát jako ještě nikdy.  

Pobyt na Tenerife - ukázkový program

Den 4.

Den pro vás. Dneska máte možnost vydat se prozkoumávat ostrov. Ať už v rámci výletu organizovaného místní zážitkovou agenturou nebo autem po vlastní ose. Můžete se vypravit i se mnou a mým týmem na výlet na některé méně turisticky známé místo či za pěší turistikou do okolních kopců, kde vás čekají nádherné výhledy.

Pobyt na Tenerife - ukázkový program

Den 5.

V dopoledním bloku 

Dnes se společně vydáme do malebného městečka Garachico, které bývalo do začátku 18. století bohatým přístavním městem a centrem obchodu na Tenerife. Jeho zlatou éru ale zničila činnost vulkánu Trevejo (také Arenas Negras). Po dlouho dobu se pak město snažilo získat zpět svou krásu a dneska je klidným turistickým cílem s přirodními bazénky s vodou z oceánu, které vznikly právě z vulkanické činnosti. Ve městě si opět najdeme příjemné útočiště pro náš workshop na téma: Jak posílit sebevědomí a říkat NE všemu, co nám nedělá dobře. 

V odpoledním bloku

Odpoledne se přesuneme do nedaleké rodinné rybařské restaurace Casa Floro u banánové plantáže. Po obědě se vrátíme do městečka, abyste si ho mohli prohlédnout, ochutnat zmrzlinu z turisticky vyhlášené cukrárny El Abuelo a vykoupat se v přírodních bazéncích (jsou zdarma). Mezitím další z vás čekají individuální sezení podle našehoho koučovacího harmonogramu. V podvečerních hodinách se společně vrátíme do města. 

Den 6.

V dopoledním bloku 

Dnes se budeme věnovat posilování kreativity, kterou využijete jak proti stavům úzkosti – ať už je jejich původcem cokoliv, anebo pro vybudování něčeho nového, co vám dodá chuť do života. V rámci tréninku kreativity budeme utužovat i týmového ducha naší skupinky a trošku si hrát podle hesla: „Kdo si hraje, nezlobí”.

 V odpoledním bloku

Budete mít možnost vyzkoušet některé nové dovednosti a posílit svou kreativitu na tvůrčích workshopech různého zaměření, které povedou externisti. Konkrétní přehled praktických workshopů dostanete první den pobytu. Budete si moci vybrat a zapsat si ten, který vás nejvíce láká. V pozdním odpoledni bude opět prostor pro další osobní koučovací sezení podle našeho pořadníku.

Den 7.

V dopoledním bloku

Budete mít možnost zajet si na krátký výlet, vyzkoušet některé místní outdoorové aktivity anebo jen tak relaxovat a užívat si exotiku.

 

rekre-akční koučink na Tenerife

V odpoledním bloku 

Máme opět prostor pro osobní koučování podle pořadníku. Večer se potkáme na závěrečnou skleničku, shrneme celý týden na Tenerife, vaše nové poznatky a zážitky a společně zakončíme naše týdenní dobrodružství. 

Pobyt na Tenerife

*Ukázkový program je orientační. Může se lehce lišit podle vašich přání a potřeb, které zjistím z dotazníků vyplněných před odjezdem. Místa koučování a workshopů se mohou s ohledem na aktuální počasí také změnit.