Rekre-akční koučink

Sedm dní nabitých workshopy a osobním koučinkem na exotickém Tenerife

Znáte ty příběhy, kdy se lidi vydávají na exotické cesty do zahraničí, aby našli řešení své životní situace?

A co kdybyste na to nebyli sami, ale měli profesionální vedení a podporu osobního kouče?
Za sedm dní rekre-akčního koučinku se posunete více než jiní za sedm měsíců nebo i let.

Pojďte utéct od všeho a od všech a zastavit ten nekonečný koloběh, který vás ubíjí. Z každé životní situace existuje cesta ven a nikdy není pozdě cokoliv změnit. Podíváme se na to s nadhledem a začneme novou kapitolu vašeho života. Plnou vnitřního klidu a radosti.

Vaše nová životní etapa začíná právě tady.

Ty nejlepší nápady a nové impulzy se totiž rodí na čerstvém vzduchu – mimo hranice všedních dní. Dopřejte si konečně čas jen pro sebe a vydejte se za objevováním exotického Tenerife. Vaše nová životní etapa začíná právě tady. Zasloužíte si to.

Co vás na rekre-akčním koučinku čeká?

Skupinové workshopy

Naučíme se zvládat stres, pracovat s emocemi nebo říkat slušné, ale jasné „NE“. Objevíte své silné stránky a začnete si sami sebe konečně vážit.

Dvě osobní koučinková sezení

Během nich probereme, co vás pálí, a najdeme cestu ven. Naplánujeme spolu konkrétní akční kroky.

Spousta cestovatelských zážitků

Všechny naše aktivity budou probíhat na čerstvém vzduchu v obklopení přírody. A pokaždé se vydáme jinam.

Odpočinek a čas utřídit myšlenky

V našem společném programu budete mít i prostor sami pro sebe. Je na vás, jestli se vydáte na některou z doporučených aktivit nebo budete tiše rozjímat na pláži.

Konkrétní program sestavím na míru podle vašich přání a aktuálních podmínek na Tenerife. Jedno je ale jasné. Domů se vrátíte se spoustou zážitků, novou motivací a chutí vzít svůj život do vlastních rukou.

Zajímá vás, jak by mohl takový itinerář rekre-akčního koučinku vypadat? 

Ptáte se…

Pomůže mi rekre-akční
koučink vyřešit můj problém?

Nezáleží na tom, jestli řešíte pracovní stres, nezadržitelné životní tempo, nefunkční vztahy nebo osamělost a nepochopení okolím.

Většina těchto situací má stejné jádro problému. Je potřeba najít ztracenou sebeúctu a mít se natolik rád, že řeknete jasné NE všemu, co vám škodí. Právě to se naučíme na skupinových workshopech.

Při osobních sezeních se pak zaměříme jen a jen na vás a vaši konkrétní situaci. A nenechám vás v tom ani po návratu domů. Moji podporu můžete mít i nadále online.

Nebojte se vylézt z ulity a poznat nové lidi!

Jet do zahraničí s partou neznámých lidí vás možná na první pohled trošku děsí. Naprosto to chápu, ještě před několika lety jsem to měla stejně. Zjistila jsem ale, že získat odstup od všech a od všeho, co patří do vašeho každodenního života, je neskutečně osvobozující. Jedině tak se můžete soustředit jen a jen na sebe.

Na rekre-akčním koučinku vás čeká parta stejně naladěných lidí. Všichni na sobě chtějí pracovat a užít si akční dovolenou v nádherné přírodě. Nikdy taky nevíte, kde vás čeká nové přátelství nebo třeba zajímavá pracovní nabídka. Ale nebojte, prostor a čas budete mít i sami pro sebe.

Přecejen byste chtěli, ať se věnuju pouze vám?

Ani to není problém. Ozvěte se mi a probereme možnosti individuálního koučinkového pobytu – vám přesně na míru a v absolutním soukromí. Anebo si vytvořte vlastní mini skupinku do 3 lidí.

Kdo vás bude na Tenerife koučovat?

Ahoj, já jsem Eliška! Akční koučka, která se zamilovala do Tenerife. Pomáhám lidem vystoupit z neútěšného koloběhu každodenního života a začít konečně doopravdy ŽÍT – podle vlastních představ a pravidel.

Sama jsem si v životě prošla spoustou zkoušek, nakonec jsem ale našla ten správný recept na štěstí, který teď předávám dál. Zjistila jsem, že právě cestování, pohyb a nové zážitky jsou perfektním akcelerátorem osobního pokroku, proto jsem pro vás ušila tento rekre-akční pobyt. Na Tenerife spolu odstartujeme novou kapitolu vašeho života. Už teď se na vás těším!

Co všechno zahrnuje cena rekre-akčního pobytu?

Vaše investice do zážitkového rekre-akčního koučování je 12 320 Kč.

Co v ceně není zahrnuto

Nebojte, nemusíte nic složitě hledat a zařizovat.

S organizací a zajištěním extra služeb vám ráda pomůžu. Mám připravený podrobný manuál, kde najdete všechny potřebné informace a užitečné rady – jaké jsou možnosti letenek, kde se nejlépe ubytovat, jak se dostat na místo nebo co ještě na Tenerife zažít. V manuálu najdete i přehled cen, a tak si můžete orientačně spočítat celkovou cenu vašeho pobytu.

Připraveni odstartovat životní změnu a načerpat exotické zážitky?

Vyberte si termín vašeho rekre-akčního pobytu

Pobyt se uskuteční při přihlášení alespoň 3 účastníků.

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny. V případě zájmu mne kontaktujte.

13.3. 2023 – 21.3. 2023