Rekre-akční koučink pro firmy

Sedmidenní teambuilding nabitý workshopy a osobním koučinkem na exotickém Tenerife

Investujte do vašeho týmu a výsledky brzy uvidíte i v číslech. Úspěch každého byznysu totiž stojí právě na lidech.

Vnímáte, že vám v týmu vázne komunikace? Zhoršují se výsledky firmy nebo v kanceláři panuje hustá atmosféra? Příčiny můžou být různé. Každý byznys ale stojí a padá na lidech – vašem týmu. Na jejich schopnosti spolupracovat, zvládat stres, dělat správná rozhodnutí a pracovat s vlastní produktivitou.

Klasický teambuilding vám pomůže zlepšit týmové vztahy. Teambuilding spojený s koučinkem ale změní (spolu)práci vašeho týmu od základu. Naučí je zvládat stres, efektivně komunikovat, táhnout za jeden provaz a organizovat práci. Tak, aby se do kanceláře vrátili s novou motivací a chutí přinášet firmě výsledky.

Spojte příjemné s užitečným

Celý rekre-akční koučink si užijete ve stínu palem nebo třeba na úpatí sopky. Pokaždé se vydáme jinam. Čas ale bude i na odpočinek na pláži, sportovní aktivity nebo objevování nádherného sopečného ostrova.

Co vám rekre-akční týmový koučink přinese?

Utužíte týmové vztahy

Zlepšíte komunikaci

Naučíte tým lépe spolupracovat

Předejdete stresu a vyhoření

online koučink

Podpoříte loajalitu zaměstnanců

Na závěr pro vás připravím souhrn doporučení, jak zlepšit výkonnost, ale i spokojenost vašeho týmu. Odhalím slabé články a ukážu vám, kde jsou rezervy, na kterých můžete pracovat.

Co přesně váš tým čeká?

Skupinové workshopy

Naučí se zvládat stres, efektivně komunikovat a spolupracovat. Objeví své silné a slabé stránky a zjistí, jak podle toho organizovat svou práci a čas. Aby se jim lépe pracovalo jak samostatně, tak v týmu.

Dvě osobní koučinková sezení

S každým zvlášť proberu, co ho v pracovním životě pálí. Naplánujeme spolu konkrétní akční kroky, které povedou k řešení.

Spousta cestovatelských zážitků

Všechny naše aktivity budou probíhat na čerstvém vzduchu v obklopení přírody. A pokaždé se vydáme jinam.

Odpočinek a čas utřídit si myšlenky

V našem společném programu bude prostor i na další libovolné aktivity. Dám vám doporučení kde co vidět a zažít a pomůžu vám vše zařídit. Dost zábavy si ale určitě užijete i na pláži.

Každá firma a každý tým je jedinečný. Konkrétní program proto sestavím na míru podle vašich potřeb a taky aktuálních podmínek na Tenerife.

Chcete vědět, jak takový itinerář rekre-akčního teambuildingu vypadá?

Kdo bude váš tým na Tenerife koučovat?

Eliška, těší mě! Jsem motivační koučka a specialistka na využívání volného času. Se svými klienty se místo sezení v kanceláři vydávám za zážitky, které dokážou změnit život.
Spojila jsem své zkušenosti z koučinku, znalosti ze studia rekreologie, mezinárodního managementu a odborných kurzů o řízení týmů a firemní kultuře a vytvořila jedinečnou službu – rekre-akční koučinkový teambuilding na Tenerife. Vím, co manažeři se svým týmem potřebují, aby podávali skvělé výkony a do práce chodili s úsměvem. A přesně s tím vám ráda pomůžu.

Ptáte se…

Pro jak velkou skupinu je rekre-akční koučink vhodný?

Pobyt je ideální pro 6členný tým, maximální možný počet účastníků je 12. Proč ne víc? To proto, abychom na workshopech mohli efektivně pracovat a ujistili se, že vám koučinkový pobyt opravdu přinese potřebnou změnu.

Co všechno zahrnuje cena rekre-akčního teambuildingu?

Kolik rekre-akční koučink stojí?

Tady si můžete spočítat, kolik bude celková cena za pobyt s využitím akčních cen podle velikosti týmu.

Co v ceně není zahrnuto

Jak si zajistit pobyt? Vše, co potřebujete vědět

Nebojte, nemusíte nic složitě hledat a zařizovat. S organizací a zajištěním extra služeb vám ráda pomůžu. Mám připravený podrobný manuál, kde najdete všechny potřebné informace a užitečné rady – jaké jsou možnosti letenek, kde se nejlépe ubytovat, jak se dostat na místo, co ještě na Tenerife zažít apod.

Jestli vám bude v manuálu cokoliv chybět, neváhejte se mi ozvat. Ráda vám se vším poradím a postarám se, aby váš koučovací teambuilding proběhl hladce a s radostí.

Chcete změnit (spolu)práci vašeho týmu od základů? Investujte do jeho rozvoje!

Koučinkový pobyt vám ušijI na míru