Co říkají mí klienti?

REFERENCE

Ing. Dana Kellnerová

Daňová poradkyně, Plzeň

Eliška mi svými správně kladenými otázkami pomohla uvědomit si věci, které by mne samotnou jinak nenapadly. Jakožto žena na mateřské, kterou jsem v současné době, jsem potřebovala probrat s tím související záležitosti s někým nezaujatým, a znát i jiný pohled na věc. Přece jen změna role z daňové poradkyně na 100% matku nebyla tak jednoduchá. Po sezeních s Eliškou vidím v jejím koučování potenciál a velmi ráda jejích služeb využiji i při mém návratu do pracovního procesu.

Mgr. Kateřina Bartošová

Finance Operations Associate – SAP, Praha

S Eliškou jsem řešila důležité profesní a osobní změny ve svém životě. Vůči Neurocoachingu v kombinaci se zážitkovými sezeními jsem byla skeptická, protože jsem nevěděla, co od toho čekat. Realita předčila mé očekávání. Naše setkávání byla zajímavá, důmyslně promyšlená a nastavená tak, až jsem chvílemi zapomněla, že jsem vlastně na koučovacím sezení. Koučování ELISCIA je opravdu akční a velmi efektivní. Vřele doporučuji a Elišce ze srdce děkuji.

Ing. Pavel Filip

Projektant – ErmaElan.com; Lídr vzdělávací platformy – RiseAndShine.cz

Díky koučinku s Eliškou jsem měl možnost se opravdu zamyslet a zastavit nad svým životem. Díky přesně kladeným otázkám jsem si uvědomil i zajímavé kontexty v každodenních konáních a vztazích. Určitě doporučuji.

Mgr. Monika Weiserová

Instruktorka pilates, Bali

Eliška je excelentní a velmi důkladný kouč s darem empatie, takže se dokáže naladit na vaši vlnu a pochopit danou situaci. Koučink byl pro mě velmi přínosný a motivující a kromě toho i zábavný a kreativní. Pomohl mi ujasnit si mé cíle a nastavit si strategii a časovou linii k jejich dosažení. Celkově vřele doporučuji a těším se na další online setkání.

Mgr. Michaela Divišová

Virtuální asistentka, Plzeň

Koučování s Eliškou je pro mne pokaždé obohacujícím zážitkem. Eliška dokáže trpělivě naslouchat a její nevídanou schopnost empatie doplňuje skutečný zájem o lidskou potřebu prožívat šťastný, spokojený a smysluplný život. Umění naslouchání pak kombinuje s trefnými postřehy a klíčovými otázkami, které by mě samotnou nenapadly, a díky tomu, že si na ně hledám odpovědi, mě ohleduplně, ale přitom pevně provází k AHA! momentům pochopení, hlubokému uvědomění a k další užitečné akci při práci sama na sobě. S respektujícím, profesionálním, ale přitom osobním přístupem, vždy s notnou dávkou pozitivní energie a optimismu. Hledáte-li skvělého průvodce k opravdové změně, pak je Eliška alias ELISCIA volbou, kterou jednoznačně doporučuji.

Platforma osobního rozvoje Rise and Shine

S Eliškou spolupracujeme už několik měsíců a oceňujeme její odvahu jít do nových výzev, tvorbu akcí v detailním kontextu i v cizím jazyce. Dále oceňujeme taky její flexibilitu v řešení případných problémů spolu s prací se zpětnou vazbou a velkou chutí se učit nové věci! Eliška se nebojí zapojit i do lektorské činnost a je inspirací i pro naše klienty, mladé lidi!

Veronika Wenigová

Podnikatelka, Španělsko

Spolupráce s Eliškou mi dává velikou podporu, která je pro mě moc důležitá vzhledem k tomu, že na většině svých projektů pracuji sama. Setkávám se u ní s takovou empatií a vhledy, které mě často vysloveně (pozitivně) překvapují.
I díky ní mám konečně tu pravou motivaci a energii převést svoje nápady do praxe a učinit ve svém životě změny, které sice nebudou zadarmo, ale věřím, že budou stát za to!