Online koučink
pro firmy

Investujte do týmu a výsledky uvidíte i v číslech

Začněme nezávaznou online schůzkou

Není tajemstvím, že každá firma stojí a padá na lidech

Jestli jsou vaši manažeři dlouhodobě ve stresu, lidi odcházejí nebo v týmu vázne komunikace, dříve nebo později se to podepíše na výsledcích byznysu. Možná už jste si toho sami všimli a hledáte cestu ven. Co teď?

Zajistěte klíčovým lidem ve firmě pravidelný online koučink a spolu s nimi poroste i celý byznys. Jedině ve funkčním týmu s opravdovým lídrem jsou všichni schopni spolupracovat, zvládat stres, dělat správná rozhodnutí a pracovat efektivně.

Pomocí koučinku se vaši zaměstnanci naučí:

Kromě osobního koučinku s jednotlivými členy týmu pro vás na některé z těchto témat ráda připravím i skupinový workshop. Napište mi a probereme spolu možnosti.

Koučink ale neřeší jen problémy

Pomůže i s profesním rozvojem, aby se vaši lidé posouvali v rámci firmy a neutíkali pryč za první pracovní nabídkou. Takový jednorázový benefit zaměstnanci určitě ocení a pomůže i vám. Ukažte vašim lidem, že myslíte na jejich profesní rozvoj, a zůstanou s vámi stůj co stůj.

Co konkrétně koučink firmě přinese?

koučink pro firmy

Zvýší výkonnost týmu

firemní rozvoj

zlepší vztahy a atmosféru na pracovišti

koučink pro firmy

Sníží
fluktuaci
zaměstnanců

online koučink

zvýší celkovou spokojenost a loajalitu vůči firmě

Pracovat budeme metodou neurokoučinku

Neurokoučink je založený na znalostech o fungování mozku. Proto je tak efektivní. Když víme, jak náš mozek funguje, můžeme se sebou mnohem lépe pracovat – v souladu s našimi potřebami a silnými stránkami. Neurokoučink učí ovládat vlastní myšlenky, osvojit si nové návyky a zbavit se těch starých. Tak abychom využili náš potenciál na maximum.

neuro koučink pro firmy i jednotlivce

Klientům neradím, ale provázím je na cestě za vlastním cílem. Plánuji s nimi akční kroky a dávám jim spoustu podpůrných nástrojů, které pomůžou je plnit.

Jak to celé probíhá?

Je na vás, jak často a jak dlouho budete koučink využívat. Záleží hlavně na tom, jakých výsledků chcete dosáhnout. Pro řešení profesního rozvoje stačí pár setkání, na větší změny, které se mají promítnout v celém týmu, potřebujeme několik měsíců. Ideální rozestup mezi sezeními je 14 dní.

koučinkové služby pro firmy

Všechny informace, které od vašich zaměstnanců získám, jsou důvěrné a nemůžu vám je sdělit. Pokud ale budeme pracovat s celým týmem, připravím pro vás doporučení, jak ho dále rozvíjet – ať už formou školení, úpravy interních procesů nebo třeba restrukturalizací týmu.

seberozvoj pro firmy

Setkávat se budeme vždy online přes platformu ZOOM nebo Google Meet. K dispozici jsem ale i pro podporu mezi sezeními, a to přes WhatsApp, Signal nebo jinou aplikaci, na které se domluvíme.

Kolik online koučink pro firmy stojí?

Základní cena: 1 individuální sezení (75 min.) = 1 400 Kč

Výhodné balíčky 

CELKOVÁ CENA

Byli jste se mnou na rekre-akčním firemním koučinku?
Pak mám pro vás ještě 2 % slevu na koučinková sezení nebo na nové firemní workshopy.

V ceně online koučinku pro firmy je: