Nesněte o lepším životě, začněte jej žít!

O MNĚ

Eliška, těší mě!


Jsem akční koučka, která se zamilovala do Tenerife. Pomáhám lidem vystoupit z nekonečného koloběhu každodenního života a začít konečně doopravdy ŽÍT – podle vlastních představ a pravidel.

Můj příběh

Před lety jsem začala přemýšlet, proč se my lidi pořád dostáváme do situací, kdy nám bouchají saze, jsme vyčerpaní a zklamaní životem. Sama jsem si procházela náročným obdobím. Měla jsem úzkosti, nikam jsem nezapadala a cítila se odvržená. Už jsem toho měla dost. To přece musí jít jinak! Jak to dělají ostatní? Začala jsem hledat ten tajný recept.

Název ELISCIA vychází z kombinace mého jména a akčních prvků mého koučování – ELIŠka Coach In Action. V malajštině ale význam slova ukrývá dobře známou, ale tak pravdivou frázi: love yourself (měj se rád).

Strávila jsem desítky hodin v různých mentoringových programech, osobnostně rostla na terapiích i koučovacích sezeních a vydávala se za novými zážitky naprosto mimo svou komfortní zónu. Třeba na kurz přežití v přírodě, kde jsem musela přečkat noc oblečená jako strašák do zelí bez peněz, bez mobilu, bez spacáku a spolu se skupinkou neznámých lidí.

Sama jsem se taky několikrát vydala na dobrodružné zahraniční stáže a jazykové pobyty, kde jsem byla odkázaná jen sama na sebe. Poradit si, když se vám vybije telefon v temných ulicích São Paula v Brazílii, je slušná osobní výzva. Později jsem několik podobných akcí taky pořádala, aby se i ostatní mohli naučit něco o sobě. Jsou to právě tyto náročné situace, které nás formují a umožňují nám růst.

Skrze pomoc těm, kteří to potřebují, rosteme i my. Proto 3 % zisku z každého vašeho pobytu věnuju na podporu neziskových organizací.

Za pár let jsem si uvědomila, že jsem ten recept na štěstí našla. Moje úzkosti, pocity méněcennosti, neustálý pracovní stres a další neduhy byly pryč. Došlo mi, že nejde o to snažit se zapadat a přizpůsobovat očekáváním ostatních, ale žít život podle vlastních pravidel a naplno si ho užívat. Najednou mi bylo jedno, že nezapadám do běžných škatulek. Vytvořila jsem si svou vlastní cestu a všechno začalo dávat smysl. Správní lidé a příležitosti se pak začaly objevovat.

To stejné si přeji i pro vás

Chci, abyste se i vy dostali ven z toho nekonečného koloběhu, který vás ubíjí. Abyste se oprostili od minulosti, naučili mít sami sebe zdravě rádi a říkali NE všemu, co vám nesvědčí. Právě to je totiž klíčem ke spokojenému životu.
Vzala jsem všechny svoje zkušenosti z koučinku, mentoringu a terapií, udělala si několik odborných kurzů, zapojila své znalosti ze studia rekreologie a ušila úplně novou službu – rekre-akční koučinkový pobyt na Tenerife. Sestavila jsem ho tak, abyste se za jeden týden posunuli více než já sama kdysi za celý rok.

Vždycky jsem milovala pohyb a cestování a zjistila jsem, že právě to je skvělým akcelerátorem pokroku.

Když utečete od všeho a od všech, můžete se doopravdy soustředit jen a jen na sebe. Proto jsem raději než sezení mezi čtyřmi zdmi zvolila týden plný zážitků v nádherné přírodě.

Ve svém přístupu kombinuji znalosti z několika oborů

Rekreologie

Zážitkové pedagogiky

Neurokoučinku

Pozitivní psychologie

Mezinárodního managementu
a řízení týmů

Mezinárodních vztahů

koučink pro firmy

Pomáhám i firmám

Studovala jsem mezinárodní management, mezinárodní vztahy a management volného času a rekreace. Skoro čtyři roky jsem pak pracovala jako projektová manažerka nebo koordinátorka školení v mezinárodní firmě. Perfektně tak znám firemní prostředí a nástrahy, kterým čelí vyšší management i jednotliví zaměstnanci.

Koučink proto nabízím i firmám, které vidí mezery ve fungování týmu, potřebují podpořit manažery nebo jen chtějí zaměstnancům dopřát jedinečný benefit pro profesní rozvoj.

Online koučink

Chcete začít měnit váš život hned teď? Na online koučinku se můžeme zaměřit na jakékoliv životní téma – ať už řešíte vztahy, práci nebo třeba úzkosti. Postupně změníme vaši realitu od základů.

Online koučink

Certifikace & vzdělání

Jste připraveni vzít svůj život do vlastních rukou?

Koukněte se blíže na rekre-akční pobyty nebo možnosti koučování online.