Změňte svoje myšlení a změníte svět

Poznejte sami sebe, zahoďte obavy a začněte konečně žít. Jako koučka vás provedu od nejistoty a pochyb až k sebevědomí a splněným snům. Vaše nová realita začíná právě tady.


Chci na KOUČINK

Eliška, těší mě!

Jsem akční koučka, která se zamilovala do Tenerife. Pomáhám lidem vystoupit z náročného koloběhu každodenního života a začít konečně doopravdy ŽÍT – podle vlastních představ a pravidel.

Vždycky jsem milovala cestování a pohyb a zjistila jsem, že právě nové zážitky jsou skvělým akcelerátorem osobního rozvoje. Mně samotné v začátcích nejvíce pomohly cesty, na které jsem se vydala úplně sama – jen s batohem a svými vlastními strachy.

A tak jsem pro vás navrhla jedinečný koučinkový pobyt plný zážitků na Tenerife, kde na to nebudete sami. Za týden se posunete tak, jako běžně za několik měsíců. Jestli ale chcete svůj (s)nový život odstartovat hned teď, můžeme se potkávat i online.


ŘEKNI MI O SOBĚ VÍC

Jak můžeme spolupracovat?

Ať už chcete pracovat sami na sobě, nebo potřebujete rozvíjet a motivovat firemní tým, ráda vám pomůžu.

Eliscia - Pobyty na Tenerife

Koučinkové pobyty

Odstartujte životní změny ve stínu palem na exotickém Tenerife. Čeká vás nezapomenutelný týden plný osobního rozvoje a cestovatelských zážitků! Po návratu už bude všechno úplně jinak.


PRO JEDNOTLIVCE →


PRO firmy →

Eliscia - Online koučink

Online koučink

Chcete začít měnit váš život hned teď? Na online koučinku se můžeme zaměřit na jakékoliv životní téma – ať už řešíte vztahy, práci nebo třeba úzkosti. Postupně změníme vaši realitu od základů.


PRO JEDNOTLIVCE →


PRO firmy →

PROČ TENERIFE?

Tenerife je ostrov plný kontrastů a možností. Celý rok se můžete koupat v oceánu, lézt po horách s dechberoucími výhledy, surfovat nebo třeba objevovat podmořský svět. Zatímco sever ostrova je zelená džungle, jih je jako měsíční poušť. A přesně uprostřed se tyčí majestátní sopka Teide.

Ať už jste duší sportovec nebo chcete jen relaxovat ve stínu palem a ochutnávat místní speciality – Tenerife má všechno. Proto jsem si ho tak zamilovala a koučovací pobyty pořádám právě tady. Pevně věřím, že uchvátí i vás.

Proč se pustit do koučinku se mnou?

PracujI na základě vědy

Absolvovala jsem výcvik brain-based koučinku založeného na poznatcích o fungování mozku. Žádné „ezo“, ale vědecky podložené techniky, které prokazatelně fungují.

Podpořím vás
24/7

Mezi našimi koučovacími schůzkami vás kdykoliv podpořím online. Když jste na pochybách nebo máte těžkou chvíli, stačí se mi ozvat a probereme, co vás pálí.

Jsem expert na zážitky

A to doslova! Z rekreologie mám diplom a na kontě spoustu zážitkových akcí. Po hlavě se vrhám do všeho nového, abych pro vás vybrala ty nej zážitky, které se nezapomínají.

Byla jsem tam,
kde vy

Moc dobře vím, jaké to je cítit se opuštěně, postrádat sebevědomí, topit se v úzkostech a nevědět kudy kam. Nikdy vás nebudu soudit, ale navedu vás na cestu ven.

designuji firemní kulturU

Prošla jsem specializovaným školením firemní kultury a vím, co firma potřebuje, aby celý tým táhl za jeden provaz. Pomohu vám vytvořit tu správnou atmosféru.

Co o mně řekli klienti

Eliška je excelentní a velmi důkladný kouč s darem empatie, takže se dokáže naladit na vaši vlnu a pochopit danou situaci. Koučink byl pro mě velmi přínosný a motivující a kromě toho i zábavný a kreativní. Pomohl mi ujasnit si mé cíle a nastavit si strategii a časovou linii k jejich dosažení. Celkově vřele doporučuji a těším se na další online setkání.
Monika Weiserová
Mgr. Monika Weiserová
Pilates instruktorka, Bali
S Eliškou jsem řešila důležité profesní a osobní změny ve svém životě. Vůči Neurocoachingu v kombinaci se zážitkovými sezeními jsem byla skeptická, protože jsem nevěděla, co od toho čekat. Realita předčila mé očekávání. Naše setkávání byla zajímavá, důmyslně promyšlená a nastavená. Koučování ELISCIA je opravdu akční a velmi efektivní.
Bartošová
Mgr. Kateřina Bartošová
Finance Operations Associate, Praha

VŠECHNY REFERENCE →

Jste připraveni na

nový začátek?

Pojďme se poznat! Úvodní 30minutovou konzultaci u mě máte zdarma.
Probereme, co vás pálí a jak vám můžu pomoct.


ZAMLUVIT TERMÍN