🌴 Restartujte se na podzimní sezónu s rekre-akčním koučovacím pobytem od 13.9. do 19.9. 2022 →

Jak využít svůj potenciál na maximum?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Máte někdy pocit, že plýtváte svým potenciálem? Nejste si jistí, jak svého plného potenciálu dosáhnout? Naučte se porozumět tomu, kdo jste a čeho všeho jste schopni, jedině tak můžete využít svůj potenciál na maximum.

Jak najít správný klíč pro odemknutí vlastního potenciálu?

Všichni máme na světě omezený čas, proto je nesmyslné se honit za prázdnými cíli s účelem získat obdiv od vašeho okolí. Důležité je dělat to, co vás baví a naplňuje. Každý člověk je dost dobrý na to, aby v životě dosáhl svých cílů. Nepochybujte o sobě, život je na to příliš krátký. Nesnažte se být někým jiným a soustřeďte se sami na sebe. 

Investujte sami do sebe

Pro naplnění plného potenciálu je zapotřebí získat dostatek znalostí. Je potřeba investovat do sebe, abyste se zlepšili. Věnujte se takovému oboru, který vás baví a vzdělávejte se v něm. Čtěte knihy, poslouchejte podcasty či navštěvujte přednášky. Naprosto cokoliv, v čem chcete být úspěšní, vyžaduje, abyste tomu věnovali velké množství času a energie.

Nezaměřujte se na své slabosti, věnujte pozornost vašim schopnostem. Jedině tak využijete váš potenciál na plné úrovni. Nesrovnávejte se s ostatními, je to ztráta vašeho drahocenného času. Pracujte sami na sobě a buďte nejlepší verzí sebe sama. Snažte se z každého dne vytěžit to nejlepší. Přijímejte zpětnou vazbu, ať už je negativní nebo pozitivní, posune vás vpřed. Inspirujte se úspěšnými lidmi a buďte otevření všem výzvám! Nebojte se vyjít ven z vaší komfortní zóny. Pokud jste nespokojeni na vašem momentálním pracovišti a cítíte, že vás daná práce brzdí a nevyužíváte váš potenciál, změňte ji.

Stanovte si vaše cíle

Zapište si své cíle a mějte na paměti, že nic není nemožné. Nenechte se odradit nikým, kdo říká, že dosažení vašich cílů je nerealistické, oni neznají váš potenciál. Neřiďte se tím, co ostatní považují za možné. Dosažení velkých cílů není okamžité, ale zůstaňte vytrvalí, ani Řím nebyl postaven ze dne na den. Pro dosažení vašeho potenciálu je potřebná vytrvalost. Přeneste se přes všechny překážky, neúspěchy a špatné zprávy a jděte vstříc vašim snům a cílům.

Vítězí takové týmy, kde každý člen zná svůj potenciál
Ahoj, já jsem Eliška!

Ahoj, já jsem Eliška!

Akční koučka, která místo sezení mezi čtyřmi zdmi koučuje v přírodě. Pomáhám lidem vystoupit z koloběhu každodenního života, přestat konečně snít a začít žít – podle vlastních představ a pravidel.
A to stejné si přeju i pro vás! Proto tady na blogu pravidelně sdílím spoustu rad a tipů, jak si takový snový život vytvořit. Pojďte se inspirovat a udělat něco pro sebe. Každý krok se počítá.

Rubriky

Každý si tady najde to své. Vyberte si téma, které zrovna řešíte.

  1. Zdravá produktivita
  2. Osobní rozvoj na cestách
  3. Stop stresu a vyhoření
  4. Vztahový kompas

Mé služby

Eliscia - Pobyty na Tenerife

Koučinkové pobyty

Odstartujte životní změny ve stínu palem na exotickém Tenerife. Čeká vás nezapomenutelný týden plný osobního rozvoje a cestovatelských zážitků! Po návratu už bude všechno úplně jinak.

Eliscia - Online koučink

Online koučink

Chcete začít měnit váš život hned teď? Na online koučinku se můžeme zaměřit na jakékoliv životní téma – ať už řešíte vztahy, práci nebo třeba úzkosti. Postupně změníme vaši realitu od základů.