Blog

Vaše studnice rad, tipů a inspirací, se kterou přestanete snít a začnete konečně žít! Začtěte se do článků na důležitá témata osobního rozvoje, jako jsou partnerské i pracovní vztahy, produktivita a organizace času nebo stres a vyhoření. Stačí si vybrat, na čem zrovna chcete zapracovat.

V oddychové rubrice osobní rozvoj na cestách pak najdete naše vlastní zkušenosti a poučení z cest. Právě ty nás totiž často dostanou do situací, díky kterým rosteme.
Pojďte se inspirovat a udělat pořádný krok vpřed k vaší vizi ideálního života!

Kategorie:

online koučink

ZDRAVÁ PRODUKTIVITA

Jak být dlouhodobě produktivní, aniž by utrpělo vaše duševní zdraví? Rad a tipů pro osobní růst není nikdy dost. A tak je pro vás s radostí sbírám a testuju, abyste na svém lepším já mohli pracovat každý den. V této rubrice vám poradím, jak zlepšit vaši osobní i týmovou produktivitu.

Osobní rozvoj na cestách

Cestování je perfektním akcelerátorem osobního rozvoje. Dostane vás totiž do spousty situací, kdy si zkrátka musíte poradit. A co teprve když cestujete úplně sami! Přečtěte si o zajímavých a vtipných příhodách z cest, které nás toho spoustu naučily. Určitě inspirují i vás.

Stop stresu a vyhoření

Když jsme pod tlakem a necítíme se ve své kůži, těžko můžeme pracovat na našich myšlenkách a výkonech. V této rubrice najdete osvědčené tipy a techniky pro zklidnění, zahnání stresu, kvalitní odpočinek nebo třeba budování dobrých návyků. Zkrátka vše, co vám pomůže vyhnout se vyhoření.

Vztahový kompas

Kdyby na mezilidské a pracovní vztahy existovaly univerzální manuály, žilo by se nám na světě mnohem snáze. Žádné takové návody jsem zatím neobjevila, to ale neznamená, že se nemůžeme poučit z vlastních chyb, chytrých knih, článků a zkušeností druhých. Vztahový kompas obsahuje ty nejlepší rady a tipy pro lepší vycházení s lidmi. Ať už jde o partnery, rodinu, přátele nebo kolegy v práci. Aby vás vztahy nevysávaly, ale naopak obohacovaly.

Všechny příspěvky

Kde se jedny dveře zavřou, jiné se otevírají

Změna je příležitost

V článku přátelskou formou uvažuji nad tím, jak nás ovlivňují náhlé změny. Pokud se naučíme pracovat s tím, že ne vše jde podle našich plánů, můžeme získat nové příležitosti, které by nás ani nenapadly.

Přečíst si →